قوانین و مقررات

  1. تمامی محصولات عرضه شده در سایت داروکده البرز دارای تاریخ مصرف معتبر و مجوز فروش از سازمان مربوطه می باشد.
  2. تاریخ مصرف تمامی محصولات در صفحه محصول نمایش داده می شود و کاربران می توانند قبل از خرید و در وبسایت داروکده البرز از تاریخ مصرف محصول مورد نظر خود اطلاع کسب نماید.
  3. بنا بر دستور وزارت بهداشت و سازمان غذا دارو امکان مرجوع شدن محصولات فروخته شده وجود ندارد،تنها در صورت مخدوش بودن محصول، یا مشکلات ساختاری که مربوط به سلامت محصول می باشد داروکده البرز قادر به مرجوع نمودن و تعویض یا کنسل نمودن سفارش می باشد.
  4. کلیه محصولات سفارشات در هنگام ارسال بررسی می گردد، داروکده البرز می تواند از ارسال محصولات فاقد کیفیت لازم و عدم تایید شده توسط واحد کنترل نهایی خود جلوگیری نماید. بدیهی است در اینصورت داروکده البرز موظف به کنسل نمودن سفارش و استرداد مبلغ پرداخت شده در کمترین زمان ممکن می باشد. سفارشات نقدی(پرداخت در محل) گه نیازی به مرجوع نمودن مبلغ ندارند نیز شامل همین قانون خواهند شد.
  5. داروکده البرز موظف است در زمان مقرر سفارشات را تحویل دهد، در غیر اینصورت مکلف به اطلاع رسانی و هماهنگی با مشتری جهت دریافت سفارش در زمان جدید می باشد.
  6. اطلاعات و نحوه مصرف محصولات در بروشور صفحه محصول در وبسایت داروکده ذکر شده است.داروکده البرز هیچ گونه مسئولیتی در قبال مصرف خودسرانه و یا نادرست محصولات توسط مشتری ندارد.
  7. داروکده البرز تنها مجاز به فروش محصولات غیر دارویی با مجوز رسمی فروش می باشد و به هیچ وجه قادر به فروش یا ارسال دارو در کنار سفارش مشتریان نمی باشد.
  8. تمامی اطلاعات مشتری به صورت خصوصی نزد داروکده محفوظ می باشد و داروکده البرز حق انتشار یا استفاده غیر از اطلاعات مشتری را ندارد
  9. داروکده البرز مجاز به حذف کامل نام کاربری و سوابق مشتریان نمی باشد، سوابق به صورت خصوصی و امن در بانک اطلاعاتی حفاظت خواهد شد.
  10. سو استفاده از برند داروکده البرز و باز فروش بدون مجوز محصولات ارائه شده در داروکده البرز تبعات قانونی دارد و داروکده البرز می تواندخاطیان را مورد پیگیری قانونی قرار دهد.